Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Umywalki nablatowe

 

Od lat dużą popularnością cieszą się tradycyjne umywalki, świetną alternatywą tego rozwiązania są umywalki nablatowe, które nie tylko bardzo estetycznie się prezentują, ale również są niezwykle praktyczne. Umywalki nablatowe, dostępne są w różnych kształtach, kolorach a także rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do każdej aranżacji. 

 

Jeśli chodzi o ich budowę, to prawie nie różnią się od tych które montuje się bezpośrednio na szafkach. Jest to forma misy o różnych kształtach, dopasowanych do twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań a nie rozmiarów szafki. Tego typu umywalka, nie musi być wykonana wyłącznie z ceramiki, dostępne są również inne rozwiązania. 

 

Co wyróżnia umywalki nablatowe?

To, co przede wszystkim wyróżnia tego typu umywalki, to sposób w jaki się je montuje. Jest to rozwiązanie, które bez problemu możemy dopasować do każdego blatu. Nie ma konieczności robienia dodatkowych otworów w blacie, poza tymi do odprowadzenia wody. Właśnie dlatego, gdy dany model się nam znudzi bez problemu wymienimy go na nowy, odmieniając dzięki temu aranżację naszego pomieszczenia. 

 

Jak już wcześniej wspomniano, umywalki nablatowe dostępne są nie tylko w różnych kolorach ale także mogą być wykonane z różnych materiałów. Najbardziej popularna oraz powszechna jest ceramika, często również stanowi najtańszą opcję. Bardzo interesującym rozwiązaniem jest lekki akryl, który jest dobry dla blatów które są mniej odporne na obciążenia. Inną ciekawą opcją są umywalki z kamienia oraz z drewna, dzięki nim nasze wnętrze może nabrać całkiem nowego charakteru, obok takich umywalek z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie.

 

Umywalka nablatowa - jak wybrać odpowiednią?

Podczas wybierania odpowiedniej umywalki, kluczowe jest dopasowanie jej do aranżacji danego wnętrza, nie tylko pod względem kształtu ale również koloru. Duża ilość opcji, pozwala na wybranie umywalki, która spełni nasze oczekiwania oraz wyobrażenia. Warto również zwrócić uwagę, na funkcjonalność materiału z którego jest wykonana. Najbardziej uniwersalnym wyborem, który jest w szczególności dobry przy małym budżecie jest ceramika. Jednak dobrą alternatywa jest akryl, który jest ławtwiejszy w utrzymaniu czystości. Jeśli zdecydujemy się na umywalkę nablatową wykonaną z cięższych materiałów, powinniśmy to uwzględnić wybierając grubość blatu, który powinien być na tyle gruby aby wytrzymać obciążenie danej umywalki. Biorąc pod uwagę charakterystykę materiałów takich jak drewno czy szkło, ich konserwacja może być o wiele trudniejsza. 

 

Łazienka Baterie łazienkowe Przyłącza kątowe Baterie umywalkowe Baterie prysznicowe Baterie wannowe
Baterie bidetowe Umywalki łazienkowe Umywalki nablatowe Kabiny prysznicowe Kabiny walk in Systemy prysznicowe
Deszczownice Rączki prysznicowe Ramiona prysznicowe Węże prysznicowe Bidety Bidety wiszące
Brodziki Wanny Wanny owalne Wanny wolnostojące  Baterie niskie Baterie wysokie
Baterie podtynkowedo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl